Liczba oddanych głosów we wszystkich pytaniach: 285004


Internetowy System Zarządzania Krajem.
Do zaprogramowania tego skryptu popchnęła nas Idea Wolności oraz Demokracji. Skrypt NIE JEST ZABEZPIECZONY na nadużycia.
Każdy może głosować. To wersja Alfa. Chcieliśmy pokazać jak może wyglądać DEMOKRACJA.

ISZK - Historia 15.02.2015 Niedzielne intensywne rozmowy na portalu Facebook, poznanie kilku ciekawych ludzi. 16.02.2015 W wyobraźni powstaje wizja Polski w 2035 roku. Kraj naszych dzieci. Idea demokracji gdzie to obywatele decyduja wedle 4 punktu Konstytucji III RP. "Rzeczpospolita Polska jest państwem jednolitym. Art. 4. Władza zwierzchnia w Rzeczypospolitej Polskiej należy do Narodu. Naród sprawuje władzę przez swoich przedstawicieli lub bezpośrednio. " W tej wizji w Polska posiadała nowoczesne miasta gdzie budowano "drapacze chmur" ze stacjami metra w podziemiach. Lasy byly naturalne, czyste i Polskie. Ludzie chętnie jechali do natury a w mieście cykali jak zegarki. Ludzie byli szczęśliwi. Jak do tego doszło? W 2015 roku powstał ISZK. Symbol demokracji. 17.02.2015 Powstaje ISZK. Można zadać pytanie, postawić postulat i glosować. Razem możemy więcej. Pozdrawiam Marcin Olesiewicz.

Właściciel serwisu nie odpowiada za zamieszczone postulaty / pytania a tym bardziej za zdanie na ich temat opinii publicznej.
Postulat / pytanie zostaje automatycznie kasowane jeżeli liczba kliknięć na Usuń przewyższa o 10 sumę kliknięć na inne odpowiedzi.

Copyright © 2015 ConSky.NET